Графік роботи офісу: Пн-Пт з 08:00 до 17:00. Системи охорони встановлюємо в будь-який зручний для Вас день тижня.

 • цілодобове спостереження за об’єктом, що охороняється;
 • цілодобова підтримка та технічне обслуговування;
 • необмежена кількість виїздів екіпажів швидкого реагування за сигналами тривоги.
 1. У будь-якому відділенні будь-якого банку України за реквізитами, які перебувають на 3-тій сторінці договору
 2. На карту ПриватБанку номер якої зазначений на 6-ій сторінці договору

Фізичні особи повинні надати:

Копії ідентифікаційного коду та паспорта (1, 2 сторінки та прописка);

Правовстановлюючі документи на об’єкт, що охороняється (договір купівлі-продажу, технічний паспорт, витяг, договір оренди або будь-який документ, що підтверджує Ваше законне володіння об’єктом).

Юридичні особи повинні надати:

Документи, які підтверджують право власності на охоронний об’єкт або право їм користування; Витяг і реквізити для укладення договору.

Так, при оплаті послуг одразу за 12 місяців, за умови, що у вас немає заборгованості, ви отримаєте  знижку у розмірі 20% від вартості послуг.

При укладенні договору ми фіксуємо вартість охоронних послуг на один рік.

В середньому для установки стандартного комплекту охоронної сигналізації потрібно 3 години.

Так, можете. Ми встановлюємо обладнання в зручний для вас час, навіть у вихідний день.

Так, можете. При первинній установці наші фахівці роблять експертизу об’єкта і пропонують вам оптимальну комплектацію охоронної системи. Якщо виникне необхідність, Ви маєте можливість встановити додаткове охоронне обладнання у будь-який час.

 1. GSM / GPRS-канал оператора мобільного зв’язку
 2. Телефон.
 3. Інтернет – для цього об’єкт повинен бути підключений до Інтернету.

Сигналізація, постійно висилає на Пульт охорони тестові повідомлення. При глушінні сигналу приходить сигнал про глушіння і обладнання переходить на інший канал зв’язку.

Так, екіпаж швидкого реагування завжди приїжджає на об’єкт, що охороняється, в повній бойовій екіпіровці, яка включає зброю.

У нас достатня кількість екіпажів швидкого реагування, які знаходяться в різних районах міста. При визначенні місця розташування екіпажів враховується розташування об’єктів, що охороняються і дорожня ситуація. При виникненні тривожного сигналу на об’єкті, що охороняється, до нього направляється той екіпаж, якому потрібно найменше часу на подорож.

Так, можете. Для цього вам необхідно «переключити» встановлене іншою організацією обладнання до нашого центру моніторингу. Наш інженер виїжджає на об’єкт, робить діагностику і прошивку обладнання. Ця послуга — безкоштовна.

Так, можете. Для розірвання/припинення дії договору (припинення нарахування абонентської плати) необхідна заява, що підписана замовником. Для більш детальної інформації просимо зв’язатися з офісом за телефоном: 067 431 63-62.

Укладаючи договір на охорону об’єкта, вкажіть контакти осіб (від 1 до 6), яким ви довіряєте. Обов’язково в списку розставити пріоритети і рівень відповідальності довірених осіб.

Отримуючи тривожний сигнал, екіпаж швидкого реагування виїжджає на об’єкт, що охороняється, для його огляду на предмет злочинного проникнення. У цей час оператор сповіщає ваших довірених осіб про спрацювання сигналізації. якщо не додзвониться першій людині, почне дзвонити наступному в списку.

У тому випадку, якщо є факти несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється (розбиті вікна, сліди злому дверей та інше), група блокує входи і виходи. Подальше рішення, як вчинити, приймає людина, яка є довіреною особою замовника. Подбайте про те, щоб у неї були ключі від приміщення.

Тільки від під’їзду або хвіртки для швидкого доступу до об’єкта. Інші ключі не потрібні. Екіпаж швидкого реагування, у разі прибуття на об’єкт охорони за тривожним сигналом, візьме ситуацію під контроль та чекатиме прибуття клієнта або його представників для прийняття рішення про подальші дії.

Якщо у Вас є домашні тварини, то необхідно попередити Моніторинговий центр охорони. Датчики додатково укомплектовані спеціальними лінзами, що виключають спрацьовування сигналізації на кішок або собак по висоті до 40 см від рівня підлоги. Якщо вихованець любить стрибати на ліжко, диван, стіл або катається на дверях, сигналу тривоги не уникнути.

Обладнання, що застосовується для охорони, оснащене резервним джерелом живлення. Ємності акумулятора, в залежності від його виду, вистачає на 8 — 24 години безперервної роботи (провідні системи зазвичай споживають більше енергії, бездротові – менше).

Як можна швидше зателефонуйте оператору на Пульт охорони, щоб скасувати тривогу. Таким чином, ви скасуєте помилковий виїзд екіпажу служби реагування. Попереджаємо, що скасування тривоги після натискання кнопки тривожного виклику — не приймається, так як вимагає відновлення обладнання.

За помилковий виклик, що стався в результаті порушення правил експлуатації обладнання або випадкового натискання кнопки тривожної сигналізації, стягуються штрафні санкції в розмірі 150 грн. Оплата штрафу проводиться так само як і абонентська плата.

 • Ми використовуємо сучасне професійне обладнання.
 • Досвідчені співробітники завжди підкажуть, як вирішити ту чи іншу проблему.
 • Невисока щомісячна абонентська плата.
 • Спеціальні пропозиції та акції для наших клієнтів, роблять нашу співпрацю цікавою та вигідною